Міжнародна співпраця

Вітебськ. Конференція

18–19 лютого 2016 року у Вітебському державному університеті імені П.М.Машерова відбулася Міжнародна наукова конференція «Регіональна ономастика: проблеми і перспективи дослідження». Науковців нашого університету представляла професор, доктор філологічних наук, завідувач кафедри української мови Марчук Людмила Миколаївна, яка керувала секцією «Сучасні проблеми топоніміки» та виступила з доповіддю «Урбаноніми Кам’янця-Подільського: лінгвокультурологічний аспект».

Більше 100 вчених взяли участь у дискусіях з проблем становлення та розвитку ономастики, збереження місцевої топонімії та антропонімії, перейменування назв населених пунктів та вулиць внаслідок історичних та культурних змін, топоморфного коду культури, відображення професійної діяльності та соціальних відношень в ойконімії, літературної ономастики. Результати наукових пошуків дослідників опубліковано в збірнику наукових праць Вітебського державного університету імені П. М. Машерова.