Зустріч з абітурієнтами

Марчук. Абітурієнти

27 лютого 2016 року викладачі кафедри української мови зустрілися з майбутніми студентами факультету української філології та журналістики.

З вітальним словом до учнів навчальних закладів нашого міста звернувся декан факультету, кандидат філологічних наук, доцент Коваленко Б.О. Ознайомивши одинадцятикласників з напрямками роботи факультету, Борис Олексійович відрекомендував завідувачів кафедр. Згодом учні переглянули відеоролик про навчання й захоплення студентів факультету української філології та журналістики.

Разом із завідувачем кафедри української мови, доктором філологічних наук, професором Марчук Л.М. абітурієнти відвідали кабінет української мови, лекційну аудиторію 406. Побували також у лабораторії етнології та навчальній лабораторії мультимедійних засобів та медіадизайну.