DSC_4771

У травні з нагоди Дня науки в м. Хмельницькому проведений ХІ конкурс науково-дослідних робіт Хмельницької обласної ради.

До конкурсної комісії надійшло 30 робіт у п’яти номінаціях за участю 65 науковців: фундаментальні науково-дослідні роботи – 4; прикладні науково-дослідні роботи – 4; підручники та монографії – 13; гуманітарні науково-дослідні роботи – 5; наукові розробки молодих учених – 4.

Наукові й навчальні заклади регіону були представлені так: Хмельницький національний університет – 16 робіт; Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – 4; Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького – 4; Подільський аграрно-технічний університет – 1; Хмельницький державний центр науки, інновацій та інформатизації – 1; Хмельницький науково-дослідного експертно-криміналістичний центр МВС України – 1; державний науково-дослідний інститут митної справи – 1; державний архів Хмельницької області – 1.

Доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Марчук Людмила Миколаївна та кандидат філологічних наук, доцент, професор кафедри української мови Попович Анжеліка Станіславівна з науковою роботою «Українська мова в засобах масової комунікації» перемогли в номінації «Гуманітарні НДР».

20 травня в сесійному залі Будинку рад (м. Хмельницький) викладачам кафедри української мови вручили третю премію й нагородили дипломами Хмельницької обласної ради.

DSC_0091DSC_0086 DSC_0085
DSC_4776

Переможці ХІ обласного конкурсу науково-дослідних робіт