ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ

18 лютого в центральному корпусі університету відбувся День відкритих дверей для вступників.

Абітурієнти зустрілися з професорсько-викладацьким складом факультету української філології та журналістики.

З вітальним словом до учнів навчальних закладів міста звернувся декан факультету, кандидат філологічних наук, доцент Коваленко Б. О. Ознайомивши одинадцятикласників з напрямками роботи факультету, Борис Олексійович відрекомендував завідувачів кафедр.

Завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор Марчук Л. М. розповіла вступникам про особливості навчання на факультеті, окреслила переваги вибору фаху “учитель української мови і літератури” та “філолог”.

Учні переглянули відеоролик про навчання й захоплення студентів факультету української філології та журналістики.