Зустріч зі старшокласниками міста Хмельницького

Декан факультету української філології та журналістики, доцент кафедри української мови Борис Олексійович Коваленко разом із колегами-викладачами кафедри журналістики відвідав заклади середньої освіти міста Хмельницького, зокрема гімназію №2 (директор Байдич Віктор Григорович), ЗОШ №21 (директор Івасішина Наталія Феліксівна), НВК №7 (директор Горенко Ольга Миколаївна), СЗОШ № 29 (директор Стремецький Станіслав Францович), НВК №2 (директор Кореганова Оксана Іванівна), НВК № 10 (директор Грищук Віктор Дмитрович).

Під час зустрічей з адміністраціями шкіл, учителями, учнями дев’ятих, десятих та одинадцятих класів розповів про наш університет, про його факультети, про умови вступу на кожен із них, форми навчання, про те, які сертифікати ЗНО необхідно мати, щоб вступити на той чи той напрям.
Учителі та учні з цікавістю слухали, ставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді, зокрема дізналися про можливості й переваги навчання в університеті, про студентське життя, перспективи подальшого працевлаштування. Для виявлення випускників, зорієнтованих на навчання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, проведено анкетування. Усіх охочих запрошено скласти творчі заліки, які необхідні для вступу на деякі спеціальності. Зустріч зі школярами була теплою, приємною і позитивною. Сподіваємося, що талановита молодь й надалі досягатиме висот у навчанні, кар’єрі та суспільно-політичному житті.
Бажаємо майбутнім студентам успіхів під час вступу до нашого вишу!

За інформацією факультету
української філології та журналістики