Звітна конференція студентів і магістрантів

На факультеті української філології та журналістики 10-11 квітня проведено конференцію студентів і магістрантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2017 році. 10 квітня – робота у секціях, 11 квітня – підсумкове пленарне засідання.
У роботі конференції взяли участь 183 доповідачі.

На факультеті працювало три секції. Робота І секції «Українська мова» (керівник Марчук Л.М., доктор філологічних наук, професор, секретар – Королюк Т.М., студентка 4 курсу) проходила у 5 підсекціях.

Виголошені доповіді вирізнялися актуальністю, науковою новизною, логічністю і самостійністю висновків, а також можливістю їх практичного застосування під час підготовки до лекційних, практичних та семінарських занять, написання курсових, бакалаврських, дипломних і магістерських робіт. Окремі доповіді викликали жваві дискусії через контроверсійність висновків та отриманих результатів. Виступи студентів супроводжувалися проектними презентаціями, що значно увиразнювало та урізноманітнювало хід роботи.
На підсумковому пленарному засіданні за присутності декана факультету Коваленка Б.О., заступника декана з наукової роботи та інформатизації навчального процесу Джурбій Т.О., керівників секцій та підсекцій було підбито підсумки роботи наукової конференції, відзначено новизну та актуальність виголошених доповідей, визначено переможців, ухвалено рекомендувати до друку публікації студентів-переможців. Також було запропоновано вважати участь студентів у роботі конференції апробацією їх наукових робіт (курсових, дипломних).

За результатами виголошених доповідей ухвалили такий розподіл призових місць:

Підсекція «Лінгводидактика та дискурсологія»
І місцеПопкова Ольга Ігорівна, студентка 4 курсу, наук. керівник – Марчук Л.М.; Цімерман Ірина Олександрівна, студентка 4 курсу, наук. керівник – Козак Р.В.; Довбня Сніжана Іванівна, студентка 4 курсу, наук. керівник – Марчук Л.М.
Підсекція «Діалектологія та історія мови» –
І місцеЦарюк Ірина Михайлівна, студентка 4 курсу, наук. керівник – Коваленко Н.Д.;
ІІ місце – Ковальська Мар’яна Юріївна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Коваленко Н.Д.; Бановська Дар’я Костянтинівна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Коваленко Н.Д.;
ІІІ місце – Фостата Оксана Зіновіївна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Коваленко Н.Д.; Трофимюк Олеся Юріївна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Коваленко Н.Д.
Підсекція «Культура мови»
І місцеБановська Дар’я Костянтинівна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Дзюбак Н.М.;
ІІ місце – Корній Анастасія Мирославівна, студентка 1 курсу, наук. керівник – Шеремета Н.П.;
ІІІ місце – Неільчук Олеся Василівна, магістрантка, наук. керівник – Марчук Л.М.
Підсекція «Лексика та фразеологія української мови» –
І місцеТодоріка Христина Юріївна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Мозолюк О.М.;
ІІ місце – Коробчук Юлія Миколаївна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Маркітантов Ю.О.; Семенова Катерина Петрівна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Марчук Л.М.
ІІІ місце – Москалишена Тетяна Василівна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Коваленко Б.О.
Підсекція «Граматично-дидактичні засади української мови» –
І місцеБуцвін Олена Сергіївна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Ладиняк Н.Б.;
ІІ місце – Семенова Анастасія Володимирівна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Мозолюк О.М.;
ІІІ місце – Волошина Анастасія Юріївна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Ладиняк Н.Б., Панич Діана Ігорівна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Ладиняк Н.Б.