Студенти-філологи доповідали у Вінниці

26-27 квітня 2018 р. у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулася VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи». У роботі цієї конференції взяли активну участь і студентки факультету української філології та журналістики нашого вишу. Ірина Царюк, студентка ІV курсу, виголосила доповідь «Назви осінніх традиційних свят у складі фразеологізмів українських говірок», а Дар’я Бановська, студентка ІІ курсу, розповіла про результати своєї наукової роботи із дослідження символіки архетипу серце у фразеології подільського діалектного мовлення (науковий керівник – доцент кафедри української мови Коваленко Наталія Дмитрівна).

Цікавими були знайомства зі студентами, які навчаються у Вінниці, Хмельницькому, Чернівцях, Умані і теж досліджують територіальне мовлення Поділля; вражаючими – екскурсії у музей історії та лабораторії Вінницького університету, музей Михайла Коцюбинського та ін.

Кафедра української мови висловлює щиру вдячність ректорові університету Копилову Сергію Анатолійовичу за підтримку та сприяння у можливості презентації наукових досліджень наших студентів у кращих університетах України.