Університет отримав доступ до наукометричної бази даних Scopus

Scopus – це найбільша міжнародна реферативна та наукометрична база рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій. Ресурс індексує понад 21 500 рецензованих наукових журналів (близько 60 млн. записів) із різних галузей знань – природничих наук, математики, інженерії, технології, охорони здоров’я та медицини, соціальних і гуманітарних наук, а також 130 000 книг. Також Scopus відстежує дані про цитування та розраховує різноманітні дослідницькі метрики.

Доступ до бази даних Scopus – це можливість слідкувати за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну наукову інформацію із своєї тематики, дані про цитування та ін.  для замовлення тренінгів.

Профіль нашого університету у наукометричній базі Scopus: Kamianets-Podilskyi National Ivan Ohiienko University (індентифікатор організації: 60104914).

Коротка інструкція з користування базою – за посиланням.

Доступ до бази — з локальної мережі університету.

Також Ви можете ознайомитись з наступними відеоматеріалами по роботі з базою:

Бібліотека Кам’янець-Подільського

національного університету імені Івана Огієнка