МАКС КІДРУК ПРЕЗЕНТУВАВ НОВУ КНИГУ

У п’ятницю, 5 жовтня, до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка завітав відомий сучасний український письменник МАКС КІДРУК. Зустріч зі студентами ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету української філології та журналістики відбулася у 208 аудиторії, автор презентував свою нову книгу «Де немає Бога».

Макс Кідрук — український письменник, мандрівник і популяризатор науки. Автор книжок «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», дилогії «Бот», а також роману «Зазирни у мої сни», який увійшов до короткого списку премії «Книга року ВВС 2016». Він палкий мандрівник. Відвідав понад 30 країн, що безперечно, надихнуло його на створення нових творів. Макс Кідрук захоплено розповідав студентам про своє навчання в Швеції, справив враження не лише майстерного письменника, а й глибокого знавця людської душі.

«Де немає Бога» — новий роман Кідрука — спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога. Автор подає історію шести різних осіб, кожна з яких, так чи так, переплетена одна з одною нитками трагічних подій у їхньому житті. Окрім короткої презентації власної книги, Макс Кідрук поділився з присутніми відгуками про неї. Найбільш схвально читачі оцінили історію Брендона Бартона, гравця американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Сам автор поділився історією власного захоплення американським футболом, детально пояснив деякі правила гри та навіть продемонстрував їх у короткому відеосюжеті. Найзворушливішим моментом у всій книзі можна назвати лист  до Брендона від його батька, прочитавши який, кожен віднайде відповіді на запитання щодо цієї історії.

Наприкінці зустрічі Макс Кідрук відповів на запитання, які цікавили студентів, також кожен охочий мав змогу отримати книгу з автографом автора, зробити спільні фото та поспілкуватися з ним. Усі присутні отримали позитивні враження та чекають на нові зустрічі з талановитим письменником.

Студентки ІІІ курсу
факультету української філології та журналістики
Фостата Оксана, Коробчук Юлія та Трофимюк Олеся.