"Вона жила словом..."

18 жовтня 2018 року в 416 аудиторії відбулося засідання круглого столу «Вона жила словом», присвяченого 90-річчю від дня народження Надії Яківни Грипас, професора, кандидата філологічних наук. Підготували й провели круглий стіл студенти-магістранти другого курсу під керівництвом викладача кафедри української мови Дзюбак Н.М.

На свято були запрошені колишні студенти Н.Я. Грипас, її колеги: Поліна Степанівна КаньосаВалентина Семенівна КарпалюкЛюбов Галинівна Яропуд та Володимир Сергійович Кшевецький. Вони поділилися спогадами про своє студентське життя, згадали, як їм працювалося з Надією Яківною.

Працівник бібліотеки нашого вишу Людмила Василівна Ситник підготувала бібліографічний огляд наукових та навчально-методичних праць професорки.

Студентки ІІІ курсу факультету української філології і журналістики Олеся Трофимюк та Анастасія Туганашева теж долучилися до проведення круглого столу, прочитавши вірш «Слід на землі лишають лиш такі» та виконавши «Пісню про матір». Присутні вшанували пам’ять відомого вченого хвилиною мовчання.

Такі заходи є актуальними сьогодні, адже виховують у людей поважне ставлення до відомих постатей, знаменитостей, які прославилися своїм талантом, працелюбністю, творчістю та просто є окрасою, славою й гордістю рідного краю.

Анастатія Тугагашева, студентка 3 курсу

факультету української філології та журналістики