22 квітня 2021 року доценти кафедри української мови Коваленко Борис Олексійович, Коваленко Наталія Дмитрівна, Шеремета Наталія Петрівна взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «ДИНАМІЧНІ ПРОЦЕСИ В ЛЕКСИЦІ ТА ГРАМАТИЦІ СЛОВ’ЯНСЬКИХ МОВ» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. На засіданні секції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ДОСЛІДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ДІАЛЕКТІВ» Борис Олексійович виголосив доповідь «Лексика подільського говору в записах О. Курило», Наталія Дмитрівна виступила з доповіддю «Методологія дослідження і пізнання просторового виміру фразеологізмів». Наталія Петрівна  на засіданні секції «ЛІНГВОДИДАКТИКА ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ТА СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ» доповіла з теми «Програмування толерантності студентів під час викладання мовознавчих  дисциплін».

Програма_«ДИНАМІЧНІ ПРОЦЕСИ В ЛЕКСИЦІ ТА ГРАМАТИЦІ СЛОВ’ЯНСЬКИХ МОВ» (Умань, 22.04.2021)

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «ДИНАМІЧНІ ПРОЦЕСИ В ЛЕКСИЦІ ТА ГРАМАТИЦІ СЛОВ’ЯНСЬКИХ МОВ» (доценти кафедри української мови Коваленко Б.О., Коваленко Н.Д., Шеремета Н.П.)