Доцент кафедри української мови Коваленко Наталія Дмитрівна взяла участь у проєкті навчально-методичного центру забезпечення якості освіти університету «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка». 15, 20 та 26 квітня 2021 р. на онлайн-зустрічах із учасниками проєкту Наталія Дмитрівна прочитала лекції з актуальних проблем українського правопису, ознайомила із сучасними вимогами до ділового та наукового стилів, розповіла про культуру усного спілкування.

Участь у проєкті навчально-методичного центру забезпечення якості освіти університету «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» (доцент Коваленко Н.Д.)