21 травня 2021 року у Навчально-науковому інституті ДФСУ (Ірпінь) відбулась І Міжнародна науковопрактична конференція «Соціокомунікаційна наука в парадигмі смислових трансформацій: тренди освіти і професійної діяльності». Участь у заході взяли доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Марчук Л.М. та кандидат філологічних наук, доцент кафедри Ладиняк Н.М. Людмила Миколаївна виступила на пленарному засіданні з доповіддю “Явище детермінологізації в публіцистичному та художньому стилях сучасної української мови”. Наталія Богданівна під час секційного засідання доповіла з теми “Мовний портрет сучасного українського журналіста”.

За змістом доповідей учасників конференції опубліковано науковий збірник.

Участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Соціокомунікаційна наука в парадигмі смислових трансформацій: тренди освіти і професійної діяльності» (проф. Марчук Л.М., доц. Ладиняк Н.Б.)