Доцент кафедри української мови Попович А.С. взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні моделі розвитку науково-методичної компетентності педагогів професійної і фахової передвищої освіти: досвід, проблеми, перспективи», яка відбулася 20 травня 2021 року в Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Учасниками наукового форуму були представники шести країн (Польща, Болгарія, Німеччина, Грузія, Молдова, Індія) та 22 областей України. Анжеліка Станіславівна представила доповідь «Методично-стилістична підготовка майбутніх учителів української мови і літератури».

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні моделі розвитку науково-методичної компетентності педагогів професійної і фахової передвищої освіти: досвід, проблеми, перспективи» (доц. Попович А.С.)