ВИХОВНА РОБОТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ – КУРАТОРІВ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП (І СЕМЕСТР 2019–2020 Н.Р.)

Ukr1-B19 та FUkr1-B19

Куратор – канд. філол. наук, ст. викладач Федькова І. А.

Упродовж семестру була проведена організація виконання нормативно-розпорядчих документів з питань виховання і гуманітарної освіти студентської молоді. Проведено заходи, присвячені Дню знань та початку нового навчального року, а також урочисті збори першокурсників з врученням залікових книжок. Студенти були проінформовані про роботу:

–          студентського клубу «Практична філософія»;

–          студентського ораторського клубу;

–          студентського книжкового клубу;

–          науково-популярного лекторію; школи екскурсоводів; школи волонтерів.

Відбулися збори першокурсників, мешканців гуртожитків з метою ознайомлення з Правилами внутрішнього розпорядку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Правилами внутрішнього розпорядку у студентських гуртожитках Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Постійно проводився моніторинг умов проживання студентів у гуртожитках університету.

Студенти взяли участь у міських заходах з нагоди Дня Гідності та Свободи, а також Андріївських вечорницях.

У вересні 2019 року проведена тематична екскурсія «Кам’янець-Подільський: історія та сучасність. Місто, у якому я навчаюся», а також екскурсія для студентів-першокурсників до музею університету.

Студенти прослухали лекцію на тему: «Іван Огієнко – перший ректор Кам’янець-Подільського державного українського університету».

У рамках екологічного виховання був здійснений сплав річкою Смотрич з метою прибирання її берегів.

Упродовж семестру проводилась роз’яснювальна робота  зі студентами, які мають низький рівень мотивації до навчання, пропуски навчальних занять, порушують Правила внутрішнього розпорядку університету.

Проводилися виховні заходи щодо дбайливого ставлення студентів до обладнання й устаткування аудиторій університету.

Організовано та проведено заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня вчителя та Дня працівників освіти.

Проводився інструктаж та індивідуальна роботи зі студентами щодо безпеки життєдіяльності та профілактики захворювань.

 

 

FUkr1-B17

Куратор – канд. філол. наук, ст. викладач Монастирська Р.І.

Упродовж семестру провадилася робота з морально-правового виховання через проведення тематичних виховних заходів, присвячених Дню Українського козацтва, Дню захисника України, проведення тематичної бесіди з нагоди 100-річчя університету, пропагування в студентському середовищі здорового способу життя та мовленнєвої культури.

Студенти групи взяли участь в акції «Врятуй життя – стань донором», в організації благодійних заходів для дітей-сиріт та дітей з особливими потребами, соціальних проектах, а також у фестивалях, конкурсах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Виготовили стіннівку з нагоди Дня працівників освіти.

Усі заплановані культурно-масові заходи було організовано й проведено згідно з графіком. Студенти брали участь у святкових концертах, конкурсі плакатів до Дня рідної мови.

Постійно проводиться роз’яснювальна робота зі студентами, які мають низький рівень мотивації до навчання, пропуски навчальних занять, порушують Правила внутрішнього розпорядку університету. Здійснюється проведення виховних заходів щодо дбайливого ставлення студентів до обладнання й устаткування аудиторій університету.

Трудове виховання здійснюється через участь у покращенні благоустрою помешкань гуртожитку. Студенти групи взяли участь у загальноміських акціях із впорядкування та прибирання території міста.

Ukr1-B17

Куратор – канд. філол. наук, доцент Ладиняк Н. Б.

Відповідно до плану проведено зі студентами вступний та позаплановий інструктажі з техніки безпеки. Кожного місця та позачергово спілкувалася зі студентами щодо проблем навчання, побуту, з’ясовувала потреби студентів щодо урізноманітнення дозвілля. Відвідувала гуртожиток № 1 (просп. Грушевського, 44), у якому мешкає більшість студентів групи.

Проведено  тематичні виховні заходи (зокрема бесіди), присвячені Дню Українського козацтва, Дню захисника України. Студенти групи були присутні на заходах міста (реквієм пам’яті Небесної сотні, «Коляда де? До Кам’янця йде» й ін.). Також узяли участь в музично-літературному вечорі до Дня української писемності та мови.

У жовтні 2019 року деякі студенти групи взяли участь у загальноуніверситетському спортивному заході – у забігу «Біг заради здоров’я».

У жовтні 2019 року студенти відвідали кінотеатр «Дружба», де переглянули фільм «Заборонений», після чого відбулося його  обговорення.

Ukr1-B16

Куратор – канд. філол. наук, доцент Беркещук І. С.

Згідно з графіком зі студентами групи проведено інструктаж з техніки безпеки.

Студенти долучилися до проведення університетських та факультетських виховних заходів.

З батьками студентів підтримуються постійні контакти (телефонний зв’язок, індивідуальні зустрічі).

Зі студентами, які пропускають заняття з неповажної причини, проведено бесіди з метою уникнення пропусків занять.

Zh1-B19 і Zhr1-B19

Куратор – старший викладач Мозолюк О.М.  

Склала план виховної роботи зі студентами. Брала участь у зборах першокурсників, виборах активу академгруп, а  також у заходах, присвячених Дню знань та початку нового навчального року, формуванні інформаційної бази студентів, котрі мають творчі здібності.

Провела два інструктажі з безпеки життєдіяльності й охорони праці (вересень, грудень 2019 року). Забезпечувала психологічну підтримку першокурсників під час адаптації до умов навчання на факультеті. Провела анкетування студентів із питань якості організації освітнього процесу, виховної роботи, дозвілля тощо. Ознайомила їх із Правилами внутрішнього розпорядку університету та Правилами поведінки в студентському  гуртожитку; інформувала також про роботу клубів, гуртків, секцій.

За звітний період провела низку бесід із національно-патріотичного, інтелектуально-духовного, громадянсько-правового, морального, естетичного, екологічного, професійного (трудового) та фізичного виховання. Організувала екскурсію до музею університету.

Крім того, постійно стежила за навчанням першокурсників. Повідомляла батьків про успіхи їхніх дітей у навчальній та виховній роботі.