23 квітня 2020 року в режимі онлайн відбулося засідання круглого столу кафедри української мови, присвячене 400-річчю українського лексикографа, майстра видавничої справи XVII ст. і письменника Памва Беринди.
До висловлення свого бачення розвитку видавничої справи в Україні, окреслення вагомості церковнослов’янсько-українського «Лексикону словенороського» (1627) Памва Беринди для розвою не лише української, а й всієї східнослов’янської лексикографії долучилися також завідувач кафедри історії української літератури та компаративістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор філологічних наук, доцент Олег Анатолійович Рарицький, кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики, української словесності та культури ННІ гуманітарних наук Університету державної фіскальної служби України Тетяна Миколаївна Сукаленко, студенти 4 курсу спеціальності 035 Філологія.
Модератором проведення круглого столу стала кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Наталія Петрівна Шеремета.
Круглий стіл “Друковане слово – найприродніший спосіб самовираження (до 400-річчя Памва Беринди)”