Міжнародний проєкт “Школа відкритого розуму” (програми і сертифікати)

2021 р.

1. Здобувачка вищої освіти Марина Кір’янова-Щур – учасниця міжнародної програми Erasmus+
  2. Студентка Валерія Доннікова – учасниця міжнародного інтеграційного проєкту (науковий керівник – доцент Коваленко Н.Д.).
  3. Міжнародна науково-практична конференція “Мовні виміри світу” (Житомирський державний університет імені Івана Франка).
  4. Науково-методичний семінар у межах міжнародного проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ ст.» (професор Л. Марчук)
  5. Поширюємо досвід участі в міжнародному проєкті: День 2 (онлайн-семінари доцента А. Попович, старшого викладача З. Шевчук)
  6. Поширюємо досвід участі в міжнародному проєкті: День 4 (онлайн-семінар професора Л. Марчук)
  7. Участь викладачів кафедри у вебінарах проєкту “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність” (IREX Україна, АУП)
  8. Продовжуємо наукові дослідження й під час війни (Вийшла друком монографія «New development horizons of philological science». Співавтор – доц. Шеремета Н.П.)

2022 р.

1. Публікація наукового доробку в журналі, що цитується у Web of Science (Л. Марчук)
  2. Професор Людмила Марчук серед спікерів ХVІ Міжнародної наукової конференції (20-21 жовтня, Вроцлавський університет, Польща)
  3. Міжнародне підвищення кваліфікації “Разом із визначними лідерами сучасності: цінності, досвід, знання, компетентності і технології для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу“ (Шевчук З.С., 03.11.-31.12.2022 р., International Historical Biographical Institute)
  4. Магістрантка Марія Коваленко – учасниця міжнародного інтеграційного проєкту (науковий керівник – доц. Коваленко Н.Д.).
  5. Студентка Вікторія Дорога – учасниця міжнародного інтеграційного проєкту (науковий керівник – доцент Наталія Коваленко).
  6. Участь Валерії Доннікової у міжнародному інтеграційному проєкті (науковий керівник – Н. Коваленко)
  7. Публікація наукового доробку в журналі, що цитується у Web of Science (Л. Марчук, 2022 р.)

2023 р.

1. Участь викладачів кафедри української мови в зустрічі «Еразмусівці К-ПНУ діляться досвідом викладання та стажування в університетах ЄС»
  2. Міжнародне науково-педагогічне стажування “Балтійський підхід в підготовці викладачів-філологів” (м. Рига, 21.11.2022 р.-01.01.2023 р.доц. Дзюбак Н.М.)
  3. Участь у вебінарі «Особливості написання грантів та підготовки проєктів із викладання та досліджень напряму Жан Моне: Модуль»
  4. Дайджест академічної мобільності (Для науково-педагогічних працівників)
  5. Воркшоп від ProjectHub «Створення Модуля за напрямом Жан Моне в межах програми ЄС Еразмус+: цілі, ідеї, практика»
  6. Оголошено набір на мовні курси в Баварії
  7. Дайджест академічної мобільності
  8. Навчання за Програмою ЄС Еразмус+ в Католицькому університеті у Ружомберку (Словаччина)
  9. Круглий стіл «Досвід запровадження освітніх курсів, пов’язаних з тематикою ЄС» в межах проєкту Жана Моне EUREVIT (професор Марчук Л.М.)
  10. Академічна мобільність професора, доктора філологічних наук Марчук Л.М.
  11. Шестеро студентів К-ПНУ стали учасниками Програми ЄС Еразмус+
  12. Участь студентів у міжнародному інтеграційному проєкті (керівник – проф. Коваленко Н.Д.)
  13. Еразмус-тиждень в Університеті Огієнка
  14. Перші враження Анастасії Нінадовської – учасниці програми Еразмус+
  15. Новий конкурс на участь в Програмі ЄС Еразмус+
  16. Дайджест академічної мобільності
  17. Оголошено новий конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+
  18. Марчук Людмила долучилася до створення експозиції майбутнього музею невинно закатованих у 20-х-40-х рр ХХ ст. на території римо-католицького костелу архистратига Михаїла
  19. Марчук Людмила долучилася до створення експозиції майбутнього музею невинно закатованих у 20-х-40-х рр ХХ ст. на території римо-католицького костелу архистратига Михаїла
  20. Зустріч із учасницею програми ЄС Еразмус+ Анастасією Нінадовською

2024 р.

1. Участь викладачів кафедри української мови в міжнародній науковій конференції «Ukrainistyka Wrocławska: lingua, litterae, sermo»
  2. Перспективи проєктної діяльності за напрямом Жан Моне: зустріч керівника відділу міжнародних зв’язків Т.Сторчової з викладачами
  3. Інформаційний день програми «Горизонт Європа» (доцент Попович А.)