2020-2022 рр.

1. Удосконалюємо soft skills: презентація Комплексної програми «Апгрейд власного софту»
  2. Формування індивідуальних освітніх траєкторій: питання-відповіді
  3. Виїзне практичне заняття-круглий стіл (доценти Попович А., Беркещук І., 07.10.2021 р.).
  4. ДИСКУСІЙНА ПЛАТФОРМА «ГЕНДЕРНИЙ ДИСКУРС В ОСВІТНІЙ ПОЛІТИЦІ: ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРИКЛАДНІ АСПЕКТИ» (Марчук Л.М., Попович А.С., 07.10.2020 р.)
  5. Заняття з дисципліни «Нові педагогічні технології в навчанні філологічних дисциплін» (викладач – доктор педагогічних наук, доцент кафедри української мови Попович А.С.).
  6. Практикуємо нетрадиційні форми проведення практичних занять (доцент Попович А.С.)
  7. Круглий стіл “Методи навчання української мови: сучасний контекст” (доцент Попович А.С.)
  8. НОВІ НАБУТКИ СТУДЕНТІВ У НЕФОРМАЛЬНІЙ ОСВІТІ (керівник – доцент Попович А.С.)
  9. Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова) опанували онлайновий курс «Стартуємо до успішної школи»
  10. Пошанівна лекція пам’яті професора Чехівського Олексія Олександровича
  11. Дискусійна платформа “10 мовних заповідей  Івана Огієнка”.
  12. Дискусійна платформа “10 мовних заповідей Івана Огієнка” (фотозвіт).

2023 р.

1. Вийшов друком навчально-методичний посібник «Українська діалектологія» (автори: Шеремета Н. П., Каленюк С. О.)
  2. Студенти групи UKR1-B20 під час захисту самостійної роботи з навчальної дисципліни “Коректура” презентували своє бачення сучасного коректора
  3. Студенти ННІ УФЖ – серед переможців рейтингу успішності студентів за результатами 2022-2023 н. р.
  4. Вітаємо переможців І етапу XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
  5. Студентка К-ПНУ Анастасія Ковальська – переможець ІІІ етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

2024 р.

1. До уваги здобувачів: формування індивідуальних освітніх траєкторій