27 квітня 2021 року  доцент кафедри української мови Ладиняк Наталія Богданівна взяла участь в Онлайн-толоці EdCamp Ukraine: для розуму і серця #3/2021 «Стійкість в освіті: підсумки навчального року та нові ідеї на наступний».

Програма 6-годинного заходу охопила важливі для сучасних педагогів проблеми й теми:

1. Практика уважності  «6 дихань».
  2. Творчі можливості спільноти.
  3. Грантові можливості від проєкту «SIMschool – симуляційні ігри для вивчення прав людини».
  4. П’ять історій про захист прав людини від громадських активісток й активістів у галузі прав людини.
  5. Бібліотечка-зустріч із письменницею Катериною Єгорушкіною.
  6. Сесія про доброчесне середовище в освіті від Вікторії Козаченко.
  7. Сесія про стійкість у мінливому світі від Джой Міллер та Брайана Робінсона.

Ведучими Онлайн-толоки були  Олена Масалітіна, кандидатка філологічних наук, віцеголова Ради громадської організації «ЕдКемп Україна», та Олег Марущенко, PhD, координатор антидискримінаційної програми і соціолог «ЕдКемп Україна».

Онлайн-толока «Стійкість в освіті: підсумки навчального року та нові ідеї на наступний» належить до серії  заходів з підвищення педагогічної кваліфікації за програмою «Онлайн-толока EdCamp Ukraine: для розуму й серця».

Онлайн-толока EdCamp Ukraine: для розуму і серця #3/2021 «Стійкість в освіті: підсумки навчального року та нові ідеї на наступний» (доц. Ладиняк Н.Б.)