14 травня 2024 року студенти навчально-наукового інституту української філології та журналістики взяли участь у конкурсі інноваційних стартап-проєктів. Вони представили унікальний проєкт «Ivan.Go». Застосунок «Ivan.Go» сприятиме покращенню організації різноаспектного життя студентів, зокрема автоматизації окремих складників освітнього процесу. Пропонований додаток допоможе розв’язати такі проблеми студентства, як низька самоорганізованість їхнього життя, потреба в наставникові-старшокурснику та його вибір, роззосередження необхідної інформації на різних ресурсах, відсутність швидкого комунікування з потенційними роботодавцями.

Над розробленням стартапу працювали Ніна Боднарук, Ірина Гайдей, Ангеліна Гринчук, Мирослава Гусар, Анастасія Дряб, Дарія Ігнат, Аліна Ковальчук, Ольга Римар, Ельвіра Слєпцова, Анастасія Форман. До підготовчого етапу стартап-проєктування долучалися Катерина Василинчук та  Анастасія Ковальська. Керівник команди – д-р пед. н., доцент, заступник директора навчально-наукового інституту української філології та журналістики з наукової роботи та міжнародних зв’язків Попович Анжеліка.

Виступи учасників конкурсу оцінювало компетентне журі: ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, д-р і. н., проф.  Копилов Сергій (голова); проректор з наукової роботи, д-р пед. н., проф. Миронова Світлана; координатор проєкту «Підприємницький університет», д-р е. н., проф.  Ящишина Ірина; заступники міського голови Кам’янець-Подільської міської ради  Назаренко Дмитро і  Мендограло Вадим; директор компанії «Агросолюшнс»  Завадський Віталій; членкиня ГО «Відкрита асоціація готельєрів та рестораторів Кам’янця-Подільського» Гумінська Світлана; директор ТОВ «Видавництво “Абетка”» і ТОВ «Абетка»  Сисин Ярослав; керівник відділу фітнесу SportLife у Кам’янці-Подільському  Петрук Майя; голова студентської ради історичного факультету К-ПНУ  Вонсович Олена.

Команда навчально-наукового інституту української філології та журналістики з проєктом «IvanGo» здобула перемогу в номінації «Командний дух». Щиро вітаємо здобувачів вищої освіти та бажаємо перемог у наступних конкурсах!

Участь студентів навчально-наукового інституту української філології та журналістики в конкурсі інноваційних стартап-проєктів