24 травня 2024 р. здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту української філології та журналістики взяли участь у роботі  Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Славістичні студії в сучасному філологічно-дидактичному просторі» (Хмельницький національний університет, м. Хмельницький).

На засіданні секції «Лінгвістичні парадигми у слов’янському дискурсі»  (керівник ТОРЧИНСЬКА Наталія, кандидат філологічних наук, доцент) Ольга ОРЛЯНСЬКА виголосила доповідь «Символізм лексеми ʽбджолаʼ у складі фразем української мови». Христина САГАЙДАК  розповіла про результати своєї наукової роботи в лабораторії діалектологічних досліджень «Структурно-семантичні особливості фразеологічних одиниць із компонентом хвіст» (науковий керівник – КОВАЛЕНКО Наталія, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови).

ПРОГРАМА_Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Славістичні студії в сучасному філологічно-дидактичному просторі»

Участь у конференції «Славістичні студії в сучасному філологічно-дидактичному просторі»