24 травня 2024 року в Комунальному закладі «Нікопольський фаховий педагогічний коледж» Дніпропетровської обласної ради відбулася ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Освіта ХХІ століття: аксіологічний вимір». Мета конференції – розширення наукового інформаційного обміну  між майбутніми фахівцями закладів позашкільної, фахової передвищої та вищої  освіти з актуальних питань сучасної педагогіки.

Студентка третього року навчання освітньої програми «Середня освіта (Українська мова і література)» бакалаврського рівня вищої освіти Єлизавета Лисиця на пленарному засідання виголосила доповідь «Професійне та особистісне становлення вчителя нової української школи» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, доцент кафедри української мови Попович А.С.).

Програма конференції

Сертифікат Лисиці Єлизавети

Студентка Єлизавета Лисиця взяла участь у ІІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Освіта ХХІ століття: аксіологічний вимір»