25 червня – 16 липня 2024 р. проф. кафедри української мови, гарант освітньо-наукової програми «Філологія» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю  035 Філологія КОВАЛЕНКО Наталія навчалася та успішно закінчила навчальний онлайновий курс «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості» (1 кредит ЄКТС), організованому ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», Інститутом цифровізації освіти НАПН України та ін.

За результатами навчання удосконалено компетентність із відкритої науки, цифрову компетентність та навички рецензента.

Навчання на курсі «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості» (проф. Коваленко Н.Д.)