Здобувачі першого року навчання освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова і література)» бакалаврського рівня вищої освіти зустрілися з гарантом програми, доктором педагогічних наук, доцентом кафедри української мови Попович А.С.

3 вересня 2024 року в межах вивчення освітньої компоненти «Вступ до професії вчителя-словесника» Анжеліка Станіславівна ознайомила студентів зі структурою освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова і література)»  предметної спеціальності 014.01 «Середня освіта (Українська мова і література)», переліком загальних і спеціальних (фахових) компетентностей, програмними результатами навчання, складниками профілю програми, переліком освітніх компонент та їх логічною послідовністю, структурно-логічною схемою, формою атестації та ін.

Зустріч першокурсників-бакалаврів освітньої програми «Середня освіта (Українська мова і література)» із гарантом