17 вересня 2024 року доцент кафедри української мови Попович Анжеліка взяла участь у всеукраїнському вебінарі  «Стратегія освітнього розвитку: методичний супровід вчителів української мови в 7 класі НУШ» видавництва «Генеза».

Спікерами заходу були Олександр Заболотний, заслужений учитель України, співавтор підручників з української мови та літератури, модельних навчальних програм для 5-6 та 7-9 класів НУШ; Тетяна Мусянович, учитель української мови та літератури Комунального закладу «Ліцей “Європейська освіта” Кропивницької міської ради», тренерка НУШ; Ірина Комінярська, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови і літератури та методик їх навчання Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка, вчитель української мови і літератури Тилявського ЗЗСО Шумської міської ради.

Всеукраїнський вебінар «Стратегія освітнього розвитку: методичний супровід вчителів української мови в 7 класі НУШ» (доцент Попович А.С.)