9 травня 2024 року студенти освітніх програм «Середня освіта (Українська мова і література)» і «Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова)» бакалаврського рівня вищої освіти у межах вивчення навчальної дисципліни «Методика навчання української мови» взяли участь у  тренінгу  «Оцінювання в Новій українській школі. Як оцінювати без знецінювання».

Тренінг провела Наталія Рудніцька, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури ліцею №17 Кам’янець-Подільської міської ради, учитель-методист, експерт Державних стандартів базової та профільної середньої освіти, вчитель Всеукраїнської школи онлайн, тренерка Нової української школи.

Спікерка розкрила філософію оцінювання в Новій українській школі, представила інноваційні методи формувального оцінювання та поділилася практичними стратегіями їх упровадження в освітній процес.

Участь студентів у тренінгу «Оцінювання в Новій українській школі. Як оцінювати без знецінювання»