23 травня 2024 року доцент кафедри української мови Наталія Ладиняк взяла участь у ІV Міжнародній науково-практичній онлайновій конференції «Соціокомунікаційна наука в парадигмі смислових трансформацій: суспільні виклики, тренди освіти і професійної діяльності», яка відбулася в Державному податковому університеті (м. Ірпінь, Україна). Тема доповіді: «Формування комунікативної компетентності майбутніх фахівців засобами інтерактивних технологій».

Організатори заходу: Міністерство освіти і науки України, Міністерство фінансів України, Державний податковий університет, Міжнародна академія прикладних наук в Ломжі (Республіка Польща), Вища школа економіки (Бидгощ, Республіка Польща), Економічний університет у Катовіцах (Республіка Польща), Загребський університет (Хорватія), Економічний університет (Катовіце, Республіка Польща) Сілезький технологічний університет (Республіка Польща), Міжнародна академія інформатики (Київ, Україна), Хортицька національна академія (Запоріжжя, Україна) та Національна спілка журналістів України.

Наукова тематика конференції охопила такі напрямки: сучасний вимір глобалізаційних перетворень соціальних комунікацій, інформаційна політика та комунікаційні безпека в контексті технологічних інновацій, питання культури мови у професійній комунікації, тенденції й тренди підготовки кадрів для сфери соціальних комунікацій, штучний інтелект у медіа-середовищі: виклики, загрози, переваги.

Програма_КОНФЕРЕНЦІЇ

Участь у конференції «Соціокомунікаційна наука в парадигмі смислових трансформацій: суспільні виклики, тренди освіти і професійної діяльності» (доц. Ладиняк Н.Б.)