11 вересня 2024 року доктор педагогічних наук, доцент кафедри української мови Попович А.С. і начальник центру інформаційних технологій університету Романюк В.М. провели бінарне лекційне заняття «Особливості навчальної платформи Moodle. Структура офіційного сайту Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» для студентів-першокурсників.

Віта Романюк ознайомила здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Середня освіта (Українська мова і література)», із можливостями, особливостями й структурою університетського модульного об’єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища Moodle та офіційного сайту закладу. Анжеліка Попович продемонструвала студентам наповнення освітнього компонента «Вступ до професії вчителя-словесника» на платформі Moodle. Здобувачі мали змогу набути окремі практичні вміння на навчальній платформі віддаленого доступу.

Традиційне бінарне лекційне заняття з дисципліни «Вступ до професії вчителя-словесника» (доцент Попович А.)