3 жовтня 2024 року доцент кафедри української мови Попович А.С. прослухала вебінар «Як оцінювати учнівство 5-9 класів Нової української школи». Організатор   заходу – Міністерство освіти і науки України.

На вебінарі потлумачили аспекти оцінювання результатів навчання  учнів 5-9 класів Нової української школи, які здобувають освіту відповідно до Державного стандарту базової середньої освіти (2020 рік). Зокрема, звернули увагу на спільне (незмінне) між старим і новим підходами; оцінювання не лише знань, а й умінь, цінностей, ставлення; різницю між формувальним і підсумковим оцінюванням; оцінювання без оцінок; адаптування форми оцінювання під освітні потреби учнів і учениць та розроблення власних критеріїв та ін.

Вебінар «Як оцінювати учнівство 5-9 класів Нової української школи» (доцент Попович А.С.)