1.ПРОЄКТ «ЗМІНИ ПЕДАГОГІЧНИХ ФАКУЛЬТЕТІВ У 21 СТОЛІТТІ» (2020-2021 рр.)

Організатори: Університет Масарика за підтримки Чеської агентури з розвитку (Чехія).

Liudmyla Marchuk CERTIFICATE
Anzhelika Popovych  CERTIFICATE
Zoreslava Shevchuk CERTIFICATE

СЕРТИФІКАТИ ВИКЛАДАЧІВ ПРО УЧАСТЬ У СЕМІНАРАХ У МЕЖАХ ПРОЄКТУ

Науково-методичний семінар у межах міжнародного проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ ст.» (професор Л. Марчук)

Навчальна поїздка до Чеської республіки в межах проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті».

Поширюємо досвід участі в міжнародному проєкті: День 2 (онлайн-семінари доцента А. Попович, старшого викладача З. Шевчук)

Поширюємо досвід участі в міжнародному проєкті: День 4 (онлайн-семінар професора Л. Марчук).

2. МІЖНАРОДНИЙ ГРАНТОВИЙ ПРОЄКТ «ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ:  ІНФОМЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ» (2020-2021 рр.)

Організатори: Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української Преси.

СЕРТИФІКАТИ ВИКЛАДАЧІВ ПРО УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ

Участь викладачів кафедри у вебінарах Проєкту

“Школа медіаграмотності в інклюзивному освітньому просторі”

Публікації викладачів у межах Проєкту

Участь здобувачів вищої освіти у Проєкті

3.ПРОЄКТ ФІНСЬКОЇ ПІДТРИМКИ РЕФОРМИ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ «НАВЧАЄМОСЬ РАЗОМ»(«LEARNING TOGETHER»), (2020 р.)

Організатори: Міністерство закордонних справ Фінляндії та ЄС, Міністерство освіти та науки України.

1. Навчальний курс «Новий український підручник. Методи та інструментарій оцінювання якості навчальної літератури для Нової української школи»

2. Навчальний курс «Осіння школа творців сучасних освітніх матеріалів для Нової української школи».

4.МІЖНАРОДНИЙ ІНТЕГРАЦІЙНИЙ ПРОЄКТ “ШКОЛА ВІДКРИТОГО РОЗУМУ”

Організатори: Гуманістично-природничий університет імені Яна Кохановського в Кельце (Польща).

СЕРТИФІКАТИ ТА ПРОГРАМИ КОНФЕРЕНЦІЙ ПРО УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У ПРОЄКТІ

1.Участь Валерії Доннікової у міжнародному інтеграційному проєкті (науковий керівник – Н. Коваленко)

2.Студентка Валерія Доннікова – учасниця міжнародного інтеграційного проєкту (науковий керівник – доцент Коваленко Н.Д.)

3.Студентка Вікторія Дорога – учасниця міжнародного інтеграційного проєкту (науковий керівник – доцент Наталія Коваленко)

4.Магістрантка Марія Коваленко – учасниця міжнародного інтеграційного проєкту (науковий керівник – доц. Коваленко Н.Д.).

Участь студентів у міжнародному інтеграційному проєкті (керівник – проф. Коваленко Н.Д.)