Дисципліна “Етнолінгвістика” (викладач – доцент Коваленко Н.Д.)

Вебінар “Вивчення фразеологічних одиниць у 5 класі” видавництва “РАНОК”.

ОНЛАЙНОВІ ШКОЛИ

1. Всеукраїнська лінгвістична школа-семінар для молодих дослідників «Діалектологічна майстерня» Інституту української мови Національної академії наук України

БАНОВСЬКА ДАР’Я, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) (викладач – доцент Коваленко Н.Д.).

ТИПУСЯК ЮЛІЯ, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) (викладач – доцент Коваленко Н.Д.).

КОРОБЧУК ЮЛІЯ, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література) (викладач – доцент Коваленко Н.Д.).

ТРОФИМЮК ОЛЕСЯ, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література) (викладач – доцент Коваленко Н.Д.).

ФОСТАТА ОКСАНА, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література) (викладач – доцент Коваленко Н.Д.).

ГРИЦАЙ ХРИСТИНА, здобувач вищої освіти рівня спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) (викладач – доцент Коваленко Н.Д.).

КОВАЛЕНКО МАРІЯ, здобувач вищої освіти рівня спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) (викладач – доцент Коваленко Н.Д.).

ПЕРЕБИЙНОСЮК ІРИНА, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) (викладач – доцент Коваленко Н.Д.).

БАЗЕЛЮК БОГДАНА, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) (викладач – доцент Коваленко Н.Д.).

БАЗЕЛЮК ІВАННА, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) (викладач – доцент Коваленко Н.Д.).

ВАСИЛИНЧУК КАТЕРИНА, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) (викладач – доцент Коваленко Н.Д.).

ГУДАЙТЕС БОГДАНА, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література) (викладач – доцент Коваленко Н.Д.).

РУБАН ТЕТЯНА, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література) (викладач – доцент Коваленко Н.Д.).