Зареєстровано авторські права на посібники, де співавторами є доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Марчук Людмила Миколаївна та доктор педагогічних наук, доцент Попович Анжеліка Станіславівна.

Марчук Л.М., Сукаленко Т.М., Бойчук В.О. Українська мова за професійним спрямуванням. Практичні заняття. Самостійна робота : навчальний посібник. Київ : Видавничий дім Дмитра Бураго, 2016. 244 с.

Посібник призначений для користування на практичних заняттях з курсу «Українська мова за професійним спрямуванням» та для самостійної роботи студентів. Містить, крім навчального матеріалу словники. Для студентів нефілологічних спеціальностей, працівників державних служб.
Попович А.С., Марчук Л.М. Українська мова в засобах масової комунікації. Навчально-методичний комплекс: навчальний посібник. Київ : КНТ, 2015. 298 с.
У посібнику вміщено навчальну програму дисципліни, текст лекцій, методичні рекомендації до практичних, семінарських і лабораторних занять та самостійної роботи, схему лінгвістичного аналізу. Для науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти спеціальності «Журналістика», журналістів.

Стилістика: навчально-методичний посібник / Попович А.С., Марчук Л.М. Кам’янець-Подільський : Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2017. 172 с.
Складниками посібника є теоретичний блок, плани практичних занять, схеми стилістичного аналізу та програма семестрового іспиту з дисципліни «Стилістика української мови». Для студентів-філологів, викладачів-словесників, учителів української мови і літератури.

Зареєстровано авторські права на посібники викладачів кафедри (Марчук Л.М., Попович А.С.)