04 квітня 2020 року відбувся вебінар «Мистецтво академічного письма: практичні поради», який проводила Наталя Шліхта, PhD, очільниця кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія», радниця SAIUP, співавторка методичних рекомендацій та програми курсу «Основи академічного письма», матеріалів про викладання академічної доброчесності для школярів. Участь у вебінарі взяв декан факультету української філології та журналістики, доцент кафедри української мови Коваленко Борис Олексійович.

Спікер вебінару виокремила основні принципи академічного письма, наголосила на необхідності коректного оформлення покликань на авторський текст та окреслила низку порад викладачам і студентам, як правильно працювати з науковою літературою (Читати докладніше на сайті університету).

Участь у вебінарі «Мистецтво академічного письма: практичні поради» (Коваленко Б.О.)