1. РОЗКЛАД роботи екзаменаційної комісії на спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) за освітньо-професійною програмою Середня освіта (Українська мова і література) галузі знань 01 Освіта факультету української філології та журналістики в 2019-2020 навчальному році (денна форма навчання). Розклад роботи екзаменаційної комісії.
  2. РОЗКЛАД роботи екзаменаційної комісії на спеціальності 035.01 Філологія (Українська мова і література) за освітньо-професійною програмою Українська мова і література галузі знань 03 Гуманітарні науки факультету української філології та журналістики в 2019-2020 навчальному році (денна форма навчання). Розклад роботи екзаменаційної комісії.
РОЗКЛАД роботи екзаменаційних комісій на факультеті української філології та журналістики