Згідно з Порядком організації поточного та семестрового контролю із застосуванням дистанційних технологій навчання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка від 28.05.2020 р. (введено в дію 29.05.2020 р.) на засіданні кафедри української мови (протокол №9 від 03.06.2020) прийнята ухвала:

• допустити виставлення підсумкової оцінки за екзамен шляхом пропорційного перерахунку семестрових оцінок у підсумкову оцінку за умови згоди викладача і здобувача вищої освіти (згідно із заявою на ім’я завідувача кафедри, надісланою на електронну адресу кафедри: kaf_ukr_lng@kpnu.edu.ua, але не пізніше за 1 день до складання екзамену) з таких навчальних дисциплін:

– ступеня вищої освіти «бакалавр» денної форми навчання:

1) Основи теорії мовної комунікації (група Fukr1-B17);

2) Історична граматика української мови (Ukr1-B18, Fukr1-B18);

3) Ареальна лінгвістика (Fukr1-B18);

4) Сучасна українська літературна мова (Ukr1-B17, Fukr1-B17);

5) Ономастикон української мови (Fukr1-B17);

6) Гендерна лінгвістика (Fukr1-B17);

7) Ділова українська мова (Ukr1-B18);

8) Історія української літературної мови (Ukr1-B17);

9) Українська мова у професійному спілкуванні (для студентів спеціальності «Журналістика»);

10) Українська мова (за професійним спрямуванням) (для студентів економічного факультету та факультету фізичної культури);

ступеня вищої освіти «магістр» денної форми навчання:

1) Методика навчання української мови в закладах вищої освіти (Ukr1-М19, Fukr1-М19);

2) Сучасні напрямки лінгвостилістичних досліджень (Ukr1-М19);

3) Когнітивна лінгвістика (Fukr1-М19);

– ступеня вищої освіти «бакалавр» заочної форми навчання:

1) Історична граматика української мови (Ukrms1-B19z);

2) Сучасна українська літературна мова (Ukrms1-B19z);

– ступеня вищої освіти «магістр» заочної форми навчання:

1) Методика навчання української мови в закладах вищої освіти (Ukr1-М19z, Fukr1-М19z).

УХВАЛА КАФЕДРИ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПОТОЧНОГО ТА СЕМЕСТРОВОГО КОНТРОЛЮ