З 8 березня по 8 червня 2020 року доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Марчук Людмила Миколаївна пройшла науково-педагогічне стажування  з теми “Мова й освіта” за напрямом “Філологічні науки” в Університеті ім. Адама Міцкевича в Познані, Інституті української і російської філології (Республіка Польща).

Під час стажування здійснено такі види робіт: ознайомленння з діяльністю Університету, його історією, особливостями викладання, вивчення законодавчої та нормативної основи освіти у вищих навчальних закладах Республіки Польщі.

Марчук Л.М. узяла участь у навчальному процесі, проведенні занять з навчальної дисципліни, семінарі-тренінгу, проведенні Шевченківських днів. Була членом журі Міжнародного конкурсу української поезії.

Виконання завдань стажування підтверджено відповідними сертифікатами.

Закордонні стажування викладачів кафедри (Л.М. Марчук)