За результатами конкурсу, оголошеного Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (протокол № 17 від 30.09.2020 р.), канд. філол. наук, доктор пед. наук, доцент кафедри української мови Попович А.С. стала членом галузевої експертної ради з галузі знань 01 Освіта зі спеціальності 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями).

Галузеві експертні ради готують експертні висновки щодо можливості акредитації освітніх програм, беруть участь у погодженні стандартів вищої освіти, розробляють рекомендації для закладів вищої освіти щодо вдосконалення якості освітніх програм, можуть брати участь у проведенні досліджень з питань якості вищої освіти й освітньої діяльності та ін.

Доцент кафедри української мови Попович А.С. – член галузевої експертної ради з галузі знань 01 Освіта зі спеціальності 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями)