Шановні колеги!

Кафедра української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка запрошує взяти участь у VІ Усеукраїнській науковій інтернетній конференції “Вербальні культурні коди сучасної української мови”, яка відбудеться 12 листопада 2020 року.

Наукова проблематика інтернетної конференції

1. Категорії, концептуальний апарат і проблеми лінгвістичної парадигми.
  2. Лінгвокультурологічні феномени в сучасній українській мові.
  3. Ментальний світ українців у мовних кодах.
  4. Лінгводидактичні аспекти ментальності.

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська, німецька.

Для участі в інтернетній конференції просимо до 08 листопада 2020 року надіслати електронною поштою (likalika0409@gmail.com) заявку, анотацію статті (500-600 знаків) та ключові слова (5-6 слів). Вимоги до анотації: шрифт тексту – Times New Roman; кегль – 14; абзацний відступ – 1,25 см; міжрядковий інтервал – 1. Мова публікації – українська. Назва файлу має відповідати прізвищу автора (Попович_анотація).

Матеріали, надіслані після означеного терміну, не розглядатимуться.

Електронний варіант програми конференції буде розміщений на сайті університету (www.kpnu.edu.ua).

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ. ЗАЯВКА

VІ Всеукраїнська наукова інтернетна конференція “Вербальні культурні коди сучасної української мови”. Інформаційний лист