12 листопада 2020 року з нагоди відзначення Дня української писемності та мови в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася VІ Всеукраїнська наукова інтернетна конференція «Вербальні культурні коди сучасної української мови», яку організувала кафедра української мови. Модератор заходу – Анжеліка Попович,  доцент кафедри української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор педагогічних наук,  доцент.

До конференції через додаток відеозв’язку Google Meet долучилися викладачі та здобувачі вищої освіти (аспіранти й магістранти) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Університету державної фіскальної служби України, завідувач відділу навчання української мови і літератури Інституту педагогіки НАПН України, вчителі української мови і літератури закладів загальної середньої освіти Хмельницької області.

Учасники наукового форуму дискутували в секціях «Категорії, концептуальний апарат і проблеми лінгвістичної парадигми», «Лінгвокультурологічні феномени в сучасній українській мові», «Ментальний світ українця в мовних кодах» і «Лінгводидактичні аспекти ментальності».

Програма VІ Всеукраїнської наукової інтернетної конференції «Вербальні культурні коди сучасної української мови»

VІ Всеукраїнська наукова інтернетна конференція «Вербальні культурні коди сучасної української мови» (модератор – доцент Попович А.С.)