Студенти-магістранти першого курсу спеціальності «Середня освіта (Українська мова і література)» на занятті з дисципліни «Нові педагогічні технології в навчанні філологічних дисциплін» (викладач – доцент кафедри української мови Попович А.С.) у режимі реального часу опановували сервіси створення інтерактивних завдань Kahoot, LearningApps, інтерактивну дошку Jamboard, додаток відеозв’язку Google Meet, освітні платформи «На урок», Google Classroom, застосунок Microsoft Teams та ін. Активно працювали Дар’я Бановська, Богдана Козярук, Тетяна Кушнір, Лілія Писаренко, Юлія Типусяк, Наталія Шаповалова.

Заняття з дисципліни «Нові педагогічні технології в навчанні філологічних дисциплін» (викладач – доктор педагогічних наук, доцент кафедри української мови Попович А.С.)