21 січня 2021 року за підтримки Британської ради в Україні відбувся онлайн-форум для вчителів «Virtual teaching: skill of the future?», під час якого експерти з навчання мови ділилися найкращими світовими практиками та ідеями, які доречно застосувати в умовах викликів сьогодення, зокрема й під час дистанційного навчання. Участь у форумі (як слухачка) узяла доцент кафедри Ладиняк Н.Б.

Модератор  дискусії – Саймон Етертон, директор програми Британської Ради «Future English». До обговорення долучилися Крістіана Осан, модераторка платформи Online Teacher Community, Девід Урайт, директор Safer Internet Centre у Великій Британії, Кетрін Мартінкевич, вчителька і радниця студентів з питань англійської мови Британської Ради; Наталія Пономарьова, фасилітаторка платформи Online Teacher Community.

Участь в онлайн-форумі Британської ради в Україні «Virtual teaching: skill of the future?» (доцент Ладиняк Н.Б.)