Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова)  БУРСА КАРИНА, БУЧКОВСЬКА АНАСТАСІЯ та ЗАПЛІТНА АНГЕЛІНА у процесі вивчення дисципліни «Методика навчання української мови» (викладач – доцент кафедри української мови  Попович А.С.) опанували онлайновий курс «Стартуємо до успішної школи» (30 год., 1 кредит ЄКТС) і отримали сертифікати. Цей курс є складником циклу «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина» від Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова) опанували онлайновий курс «Стартуємо до успішної школи»