Професор кафедри української мови  Марчук Л.М. і доцент кафедри Ладиняк Н.Б. успішно завершили  навчання за програмою підвищення педагогічної кваліфікації «Онлайнтолока EdCamp Ukraine: для розуму і серця.#1/2021 Автономізація і гейміфікація в освіті для розвитку громадянської і комунікаційної компетентностей» (17.02.2021, 27.02.2021, 04.03.2021) .

Захід належить до серії вебінарів фінськоукраїнського навчального курсу «Новий український підручник. Методи та інструментарій оцінювання якості навчальної літератури для нової української школи» (Модуль 2. Антидискримінаційна експертиза: основні напрямки та критерії) /експертиза підручників НУШ/.

Підвищення педагогічної кваліфікації «Онлайн-толока EdCamp Ukraine: для розуму і серця. #1/2021 Автономізація і гейміфікація в освіті для розвитку громадянської і комунікаційної компетентностей» (проф. Марчук Л.М., доц. Ладиняк Н.Б.)