17-18 березня 2021 року завідувач кафедри української мови Марчук Л.М., доценти кафедри Попович А.С. та Ладиняк Н.Б. взяли участь в онлайновому форумі Британської ради в Україні «Досконалість навчання і викладання у вищій школі». Це другий форум у рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України. Перше таке зібрання проведено в грудні 2019 року за участі 150 представників ЗВО України. Мета форуму – сприяти обміну кращими практиками та фаховому обговоренню питань удосконалення викладання й навчання у вищій освіті в Україні.

17 березня увагу учасників панельних дискусій було закцентовано на досвіді Великої Британії щодо досконалості викладання, професійному розвитку викладача університету, особливостях трансформації викладання (виклики та можливості). Упродовж другого дня форуму учасники продовжили дискусії про досконалість викладання, роль студентів у цьому процесі, про доступні онлайнові ресурси й цифрові інструменти, які університети ефективно застосовують у своїй роботі.

На зібранні було представлено презентації інституційних кейсів від учасників першого року Програми вдосконалення викладання, а також воркшопи від британських і українських експертів вищої освіти: «Онлайн Одіссея: від начитки матеріалу до розробки інтерактивного викладання», «Гейміфікація в освітньому процесі під час пандемії», «Блоґґінґ як мотиваційний тріґґер залучення студентів у процес навчання», «У ролі викладача: створення тестових завдань студентами як інструмент активного навчання».

Онлайновий форум Британської ради в Україні «Досконалість навчання і викладання у вищій школі» (професор Марчук Л.М., доценти Попович А.С., Ладиняк Н.Б.)