20 квітня 2021 року відбувся онлайновий круглий стіл  на тему: «Згадаймо про Івана Верхратського (до175-річчя від дня народження)». Організатори заходу – Людмила Марчук, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови, та Монастирська Римма, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української мови.

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету української філології та журналістики Лілія Писаренко, Юлія Типусяк,  Мар’яна Гуменюк, Наталія Шаповалова виголосили доповіді про  життєвий шлях, наукову й публіцистичну спадщину, мовну особистість Івана Верхратського. Марія Герлєй натхненно продекламувала вірш «Нехай − а я кріплюся».

(Див. докладніше: Бановська Д. Кафедра української мови організувала круглий стіл «Згадаймо про Івана Верхратського (до 175-річчя від дня народження)».

Круглий стіл «Згадаймо про Івана Верхратського (до175-річчя від дня народження)» (Марчук Л.М., Монастирська Р.І.)