Завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор Марчук Людмила Миколаївна та кандидат філологічних наук доцент кафедри Ладиняк Наталія Богданівна успішно завершили навчання з курсу «Новий український підручник. Методи та інструментарій оцінювання якості навчальних матеріалів для Нової української школи».

Тривалість курсу: 17 листопада 2020 року – 15 червня 2021 року.

Програма навчання організована проєктом «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом»), який фінансується Міністерством закордонних справ Фінляндії та ЄС.

Успішне завершення фінсько-українського навчального курсу «Новий український підручник. Методи та інструментарій оцінювання якості навчальної літератури для Нової української школи» (професор Марчук Л.М., доцент Ладиняк Н.Б.)