9 вересня 2021 року на лекційному занятті з навчальної дисципліни «Вступ до професії вчителя-словесника» доктор педагогічних наук, доцент кафедри української мови Попович А.С. ознайомила першокурсників факультету української філології та журналістики зі структурою та змістом освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова і література)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Анжеліка Станіславівна як гарант освітньо-професійної програми акцентувала увагу здобувачів вищої освіти на компетентностях (інтегральній, загальних, спеціальних), програмних результатах навчання та перелікові освітніх компонент.

Ознайомлення здобувачів вищої освіти з освітньо-професійною програмою (доц. Попович А.С.)