16 вересня 2021 року доценти кафедри української мови Коваленко Борис Олексійович, Коваленко Наталія Дмитрівна, Шеремета Наталія Петрівна взяли участь у роботі Міжнародної наукової конференції «СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАЛЕКТОЛОГІЇ» (до 100-річчя з дня народження професора Й.О. Дзендзелівського) в ДЗВО «Ужгородський національний університет». На секційному засіданні Борис Олексійович виголосив доповідь «Дослідження мовного стилю С.В. Руданського за рукописною спадщиною», Наталія Дмитрівна виступила з доповіддю «Регіональні атласи як джерело дослідження фраземіки говорів».

Учасники конференції вшанували пам’ять знаного в Україні та за її межами вченого-діалектолога, засновника Закарпатської діалектологічної школи.

Участь у роботі Міжнародної наукової конференції «СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАЛЕКТОЛОГІЇ» (доценти Коваленко Б.О., Коваленко Н.Д., Шеремета Н.П.)