11-15 жовтня 2021 року доцент кафедри української мови Коваленко Наталія Дмитрівна взяла участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної відеоконференції «Професійна позиція: думки, аргументи, факти», метою якої було об’єднати зусилля вчених і практиків різних областей України щодо осмислення педагогічного досвіду з питань викладання предметів гуманітарного спрямування (українська мова і література, зарубіжна література, іноземні мови, інтегрований курс «Мистецтво»), висвітлення питань методики предметів, представлення власного педагогічного досвіду, обмін педагогічними ідеями та формування професійної компетентності педагогів філологічних дисциплін в умовах викликів сьогодення.

Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського вперше апробовував формат відеоконференції, розмістивши відеовиступи учасників на онлайн-платформі конференції з можливістю переглядати й коментувати доповіді.

Наталія Дмитрівна підготувала відеовиступ з теми «Традиції та інновації у вивченні фразеології» для секції  «Сутність, мета і завдання мовної освіти».

Участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної відеоконференції «Професійна позиція: думки, аргументи, факти» (доцент Коваленко Н.Д.)