У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відповідно до наказу ректора від 12.10.2021 р. № 129-ОД «Про проведення моніторингу освітніх (освітньо-професійних / освітньо-наукових) програм спеціальностей університету» здійснюється оновлення й періодичний перегляд освітніх програм. До їхнього моніторингу залучають здобувачів вищої освіти, випускників університету, а також роботодавців.

Усіх охочих просимо долучитися до обговорення освітніх програм, заповнивши  анкету:

Освітньо-професійні програми (2021)

1.1. Освітньо-професійна програма «Середня освіта (Українська мова і література)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

1.2. Освітньо-професійна програма «Середня освіта (Українська мова і література)» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

2. Освітньо-професійна програма «Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

3. Освітньо-професійної програма «Українська мова і література» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

(Більш докладну інформацію щодо моніторингу програм подано в розділі 4 Положення про освітні програми в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка).

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти

Запрошуємо здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців узяти участь в опитуванні щодо якості освітніх програм спеціальностей університету